Hakkımızda

Hakkımızda

Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri; 1 Nisan 2010 yılında İbo Osman caddesi üzerinde faaliyet hayatına başlamış olup, 15 Eylül 2011 tarihinden itibaren de Yeşilyurt Mahallesi Mavi Bulvar No:39/C adresinde sizlere hizmet vermektedir.

Firmamız faaliyet olarak yalnızca Elektronik sektörü içerisindeki Led ve Lcd Televizyon Tamiri, Dijital Uydu Yayın Sistemleri ve TV muhtelif yan ürünleri satış ve montaj servisliği üzerine hizmet vermektedir. Satışını ve montajını yaptığımız bazı ürün çeşitleri ise ; Çanak Anten, Uydu Alıcı (Receiver), Anten Kabloları, TV ve Uydu Kumandaları, Scart – HDMI – AUX v.b. kablolar, LNB, DiseqC, Swich, Konnektör gibi uydu anteninin yan ürünleri, TV Askı Aparatları, Tv’ler için çeşitli modellerde 3’lü Priz Çeşitleridir.

Son yıllarda gelişen teknolojiyi takip ederek kendi bünyemizde Adana Uydu Servisi ve Adana Televizyon Tamir Servisi internet sitelerimizi geliştirip bize daha kolay erişebilmenizi amaçladık. Tüm ürünlerimizi güncel özellikleri ve fiyatlarıyla internet sitemizden inceleyebilir, satın alabilir aynı gün kurulumunu yaptırabilirsiniz.

Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri kendinden emin adımlarla, kaliteden asla ödün vermeden, bildiği işin hakkını vererek ve sektördeki yenilikleri her daim takip ederek, en kaliteli ürün çeşitleriyle Adana’da siz değerli müşterilerine hizmet vermeye devam edecektir.

Saygılarımızla.

Adana Uydu Anteni Montajı Bakım ve Arıza Servisi
Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri

Telefon: +90 541 905 37 36
Adres :
Yeşilyurt Mh. Mavi Bulvar No:39/C Seyhan/ADANA

Adresimizi google haritalarda görmek için tıklayınız.

Yıldız Elektronik – Adana Tv Tamiri ve Dijital Uydu Sistemleri
Scan the code