85 Cm Çanak Anten + Dörtlü LNB + Montaj

Çanak Anten + Dört Çıkışlı LNB + Montaj

Türk Malı 85 Cm Çanak Anten
4 Çıkışlı LNB
Kurulum Dahil ( Kablo Hariç )

Fiyat bilgisi için lütfen bizi arayın.

Tıkla ARA

Sipariş vermek için ;
0541 905 37 36

Fiyatlar servis bölgesine göre değişiklik gösterebilir. Lütfen telefonla bilgi alınız.

Lütfen Dikkat:

Servisimizde kullanılan çanak anten Türk Malı 85 cm çapında 0.60 mm kalınlığındadır.
Kullandığımız ürün sektörde kaliteli bir üne sahiptir. Antenin ve ayağının rengi Beyaz tondadır.

Lütfen ürünümüzü piyasada bulunan 0,30 mm kağıt tip denilen hurda demirin geri dönüşümünden üretilen Çin Malı çanak antenlerle karıştırmayınız. Bu tarz sahte ürünler ince yapılarından dolayı rüzgar, yağmur gibi faktörlerden çabuk etkilenmektedir. Piyasada bu ürünleri daha ucuza mal edip daha ucuza satarak rekabet etmektedirler ancak küçük çaplı bir fırtınada bile anteniniz eğilecek sürekli servis çağırmak zorunda kalacak ve en geç 2 yılda bir değiştirmeniz gerekecektir. Çanak anteni satın almadan önce sacın kalınlığını elinizle, boyasını ise tırnağınızla kazıyarak kontrol etmenizi öneririz.

Uydu sisteminin en önemli malzemesi kablosudur. Kalitesiz, az telli, izolesi zayıf kablolar; 1-2 yıl sonra güneş ışığından gevreyip çatlayacak, yağmurlarda su geçirip, yayınlarda kırılma ve sinyal problemleri yaşatacak, yanlış işçilik de duruma eklenmişse uydu alıcınız kısa zamanda arıza verecektir. Unutmayın fiyatı ucuz olan ürünler mutlaka kalite yönünden de ucuzdur. Uydu sisteminde kalite ancak 2 yıl sonra anlaşılacaktır. Kalitesiz kabloların makaralarında bile ucuz malzeme kullanılır. Hatta bazı kablolarda makara bile kullanılmaz poşetli pakette satışa sunulur. Bu tarz ürünler kalitesizdir.
Bu sebeplerden dolayı işi yaptırmak istediğiniz uydu antencisine kablonun fiyatını sorarken, kullanacağı kablonun; markasını, modelini yani RG6-U6 mı yoksa RG6-U4 mü kullanacak, bunları öğrenip kıyaslama yaparak işinizi yaptırmanızı öneririz.

Detaylı bilgi için ;
0541 905 37 36

Adana Uydu Anteni Montajı Bakım ve Arıza Servisi
Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri

Adres : Mavi Bulvar No:39/C Seyhan/ADANA

Adresimizi google haritalarda görmek için tıklayınız.

Yıldız Elektronik – Adana Tv Tamiri ve Dijital Uydu Sistemleri
Scan the code