80 Cm Çanak Anten + Tekli LNB + Montaj

tekli_lnb_uydu-anten-set
80 Cm Çanak Anten + LNB + Montaj

Türk Malı 80 cm Çanak Anten
Millenium ML-101 Tekli LNB
Kurulum Dahil ( Kablo Hariç )

90 TL

Not: Eksta kablo kullanımında anten kablosunun metre fiyatı;

Beyz Marka 64 Tel Sargı RG6-U6 Çift Folyolu 1 TL / mt
Telebox Marka 96 Tel Sargı RG6-U6 Çift Folyolu 1,50TL / mt

Lütfen Dikkat:

Servisimizde kullanılan çanak anten YARKIN marka Türk Malı 80 cm çapında 0.55 mm sac kalınlığındadır.
Kullandığımız ürün sektörde kaliteli bir üne sahiptir. Antenin ve ayağının rengi Beyaz tondadır.

Lütfen piyasada bulunan 0,3 mm kağıt tip denilen hurda demirin geri dönüşümünden üretilen Çin Malı çanak antenlerle karıştırmayınız. Bu tarz sahte ürünlerin ayakları da boyasız metal rengindedir ve rüzgar, yağmur gibi faktörlerden çabuk etkilenmektedir. Piyasada bu ürünleri daha ucuza mal edip daha ucuza satarak rekabet etmektedirler ancak küçük çaplı bir fırtınada bile anteniniz eğilecek sürekli servis çağırmak zorunda kalacak ve en geç 2 yılda bir değiştirmeniz gerekecektir. Çanak anteni satın almadan önce sacın kalınlığını elinizle, boyasını ise tırnağınızla kazıyarak kontrol etmenizi öneririz.

Detaylı bilgi için ;
0541 905 37 36

Dikkat:
Servisimizin kullanılmasını önerdiği kablo; Telebox Marka 96 tel sargılı, çift folyolu RG6-U6T Model Digiturk Onaylı Trishield Kablodur.
RG6-U6T Kablolar RG6-U4 sınıfı anten kablolarına kıyasla daha çok telli, dolayısıyla kalın, izole kısımları ise güneşe daha dayanıklıdır. Bu sayede kablo ömrü uzamaktadır. Telebox Kablonun güneş altında ortalama ömrü 10 yıldır.
50-60 mt gibi yüksek metrajlarda RG6-U4 sınıfında yayınlarda kırılma düşük sinyalin alıcıya ulaşamaması gibi problemleri Telebox RG6-U6T kablolarda yaşamaz, Tv keyfinizi aksatmazsınız.

Uydu sisteminin en önemli malzemesi kablosudur. Kalitesiz, az telli, izolesi zayıf kablolar; 1-2 yıl sonra güneş ışığından gevreyip çatlayacak, yağmurlarda su geçirip, yayınlarda kırılma ve sinyal problemleri yaşatacak, yanlış işçilik de duruma eklenmişse uydu alıcınız kısa zamanda arıza verecektir. Unutmayın fiyatı ucuz olan ürünler mutlaka kalite yönünden de ucuzdur. Uydu sisteminde kalite ancak 2 yıl sonra anlaşılacaktır. Kalitesiz kabloların makaralarında bile ucuz malzeme kullanılır. Hatta bazı kablolarda makara bile kullanılmaz poşetli pakette satışa sunulur. Bu tarz ürünler kalitesizdir.
Bu sebeplerden dolayı işi yaptırmak istediğiniz uydu antencisine kablonun fiyatını sorarken, kullanacağı kablonun; markasını, modelini yani RG6-U6 mı yoksa RG6-U4 mü kullanacak, bunları öğrenip kıyaslama yaparak işinizi yaptırmanızı öneririz.

Detaylı bilgi için ;
0541 905 37 36

 

Detaylı bilgi için ;
0541 905 37 36

Adana Uydu Anteni Montajı Bakım ve Arıza Servisi
Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri

Adres : Mavi Bulvar No:39/C Seyhan/ADANA

Adresimizi google haritalarda görmek için tıklayınız.

Yıldız Elektronik – Dijital Uydu Sistemleri
Adres: Mavi Bulvar No:39 Seyhan/ADANA Tel: 0541 905 37 36
error: Sağ Tıklama Kullanılamaz
%d blogcu bunu beğendi: